• דף הבית
  • אודות התרגומייסטר
  • בלוג
  • צור קשר

"תרגום הוא התשוקה שלי. אני מוכן לכל אתגר ותמיד אספק עבודה איכותית במחיר סביר.”

מדיניות הפרטיות

מדיניות הפרטיות של טירגומייסטר

התרגומייסטר מפעילה את האתר www.tirgumeister.com, המספק את השירות.

דף זה משמש כדי ליידע את המבקרים באתר בנוגע למדיניות שלנו לגבי איסוף, שימוש וחשיפה של מידע אישי אם מישהו החליט להשתמש בשירות שלנו, אתר tirgumeister.com.

אם תבחר להשתמש בשירות שלנו, אז אתה מסכים לאיסוף ושימוש במידע ביחס למדיניות זו. המידע האישי שאנו אוספים משמש למתן ושיפור השירות. לא נשתמש או נשתף את המידע שלך עם אף אחד מלבד כמתואר במדיניות פרטיות זו. מדיניות הפרטיות שלנו נוצרה בעזרת מחולל תבניות מדיניות הפרטיות.

למונחים המשמשים במדיניות פרטיות זו יש את אותן משמעויות כמו בתנאים וההגבלות שלנו, הנגישים בכתובת www.tirgumeister.com, אלא אם הוגדר אחרת במדיניות פרטיות זו.

איסוף מידע ושימוש בו

לחוויה טובה יותר בזמן השימוש בשירות שלנו, אנו עשויים לדרוש ממך לספק לנו מידע אישי מזהה מסוים, כולל, אך לא רק, שמך, מספר הטלפון וכתובת הדואר שלך. המידע שאנו אוספים ישמש כדי ליצור איתך קשר או לזהות אותך.

נתוני יומן

אנו רוצים להודיע לך שבכל פעם שאתה מבקר בשירות שלנו, אנו אוספים מידע שהדפדפן שלך שולח לנו, הנקרא נתוני יומן. נתוני יומן זה עשויים לכלול מידע כגון כתובת פרוטוקול האינטרנט ("IP") של המחשב שלך, גרסת הדפדפן, דפי השירות שלנו שבהם אתה מבקר, השעה והתאריך של ביקורך, זמן השהות בדפים אלה וסטטיסטיקות אחרות.

קוקיז (עוגיות – סוג של קבצים המשמשים דפדפנים ברשת)

קובצי "קוקיז" הם קבצים עם כמות קטנה של נתונים המשמשים בדרך כלל כמזהה ייחודי אנונימי. אלה נשלחים לדפדפן שלך מהאתר שבו אתה מבקר ומאוחסנים בכונן הקשיח של המחשב שלך.

האתר שלנו משתמש ב"קוקיז" אלה כדי לאסוף מידע ולשפר את השירות שלנו. יש לך אפשרות לקבל או לסרב ל-"קוקיז" אלו, ולדעת מתי נשלחת קובץ "קוקי" למחשב שלך. אם תבחר לסרב ל-"קוקיז" שלנו, ייתכן שלא תוכל להשתמש בחלקים מסוימים של השירות שלנו.

ספקי שירות
אנו עשויים להעסיק חברות ואנשים פרטיים של צד שלישי בשל הסיבות הבאות:

כדי להקל על השירות שלנו;
לספק את השירות בשמנו;
לביצוע שירותים הקשורים לשירות; אוֹ
כדי לסייע לנו בניתוח אופן השימוש בשירות שלנו.

אנו רוצים להודיע למשתמשי השירות שלנו שלצדדים שלישיים אלה יש גישה למידע האישי שלך. הסיבה היא לבצע את המשימות המוטלות עליהם בשמנו. עם זאת, הם מחויבים לא לחשוף או להשתמש במידע לכל מטרה אחרת.

בִּטָחוֹן
אנו מעריכים את האמון שלך במתן המידע האישי שלך, ולכן אנו שואפים להשתמש באמצעים מקובלים מבחינה מסחרית להגנה עליו. אבל זכרו ששום שיטה של שידור דרך האינטרנט, או שיטה של אחסון אלקטרוני אינה מאובטחת ואמינה ב-100%, ואיננו יכולים להבטיח את אבטחתה המוחלטת.

קישורים לאתרים אחרים
השירות שלנו עשוי להכיל קישורים לאתרים אחרים. אם תלחץ על קישור של צד שלישי, תופנה לאתר זה. שימו לב שאתרים חיצוניים אלו אינם מופעלים על ידינו. לכן, אנו ממליצים לך בחום לעיין במדיניות הפרטיות של אתרים אלה. אין לנו שליטה על התוכן, מדיניות הפרטיות או הנוהלים של אתרים או שירותים של צד שלישי, ואינו נוטלים אחריות עליהם.

פרטיות ילדים

השירותים שלנו אינם פונים לאף אחד מתחת לגיל 13. איננו אוספים ביודעין מידע אישי מזהה מילדים מתחת לגיל 13. במקרה שנגלה שילד מתחת לגיל 13 סיפק לנו מידע אישי, אנו מוחקים זאת מיד מהשרתים שלנו. אם אתה הורה או אפוטרופוס ואתה מודע לכך שילדך סיפק לנו מידע אישי, אנא פנה אלינו כדי שנוכל לבצע את הפעולות הנדרשות.

שינויים במדיניות הפרטיות הזו

אנו עשויים לעדכן את מדיניות הפרטיות שלנו מעת לעת. לפיכך, אנו ממליצים לך לעיין בדף זה מעת לעת עבור כל שינוי. אנו נודיע לך על כל שינוי על ידי פרסום מדיניות הפרטיות החדשה בדף זה. שינויים אלו ייכנסו לתוקף באופן מיידי, לאחר פרסומם בדף זה.

צור קשר

https://www.privacypolicytemplate.net/live.php?token=GKOQGf0XQr9uoUnpOwXQkInXZgqqSkn3

אם יש לך שאלות או הצעות לגבי מדיניות הפרטיות שלנו, אל תהסס לפנות אלינו.